ΑΓΑΠΗΤΟΙ ΣΥΝΑΔΕΛΦΗ ΕΚΑΝΑ ΤΗΝ ΚΙΝΗΣΗ ΚΑΙ ΕΓΚΑΤΕΣΤΗΣΑ ΤΟΝ ΛΕΒΗΤΑ ΙΟΝΤΩΝ ΣΠΙΤΙ ΜΟΥ ΣΗΜΕΡΑ ΘΑ ΤΟΝ ΘΕΣΩ ΣΕ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ ΚΑΙ ΘΑ ΑΡΧΙΣΩ ΝΑ ΤΟΝ ΠΑΡΑΤΗΡΩ
Η ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ ΠΡΟΧΩΡΕΙ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟ ΜΗΝ ΚΑΛΑΜΕ ΕΝΑ ΠΡΟΙΟΝ ΣΤΟΝ ΤΟΙΧΟ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΑΠΟΡΡΙΠΤΟΥΜΕ ΧΩΡΕΙΣ ΝΑ ΕΞΗΓΟΥΜΕ ΤΟ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΑΠΟΡΡΙΠΤΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΟ ΠΕΛΕΤ ΔΕΝ ΤΟ ΓΝΩΡΙΖΑΜΕ ΠΡΙΝ ΑΠΟ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ ΚΑΙ ΤΟ ΦΥΣΙΚΟ ΑΕΡΙΟ ΗΤΑΝ ΑΓΝΩΣΤΟ ΓΙΑ ΕΜΑΣ ΠΡΙΝ 8 ΧΡΟΝΙΑ ΑΠΟ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΠΟΥ ΕΧΩ ΜΙΛΗΣΕΙ ΚΑΙ ΕΧΟΥΝ ΒΑΛΕΙ ΛΕΒΗΤΑ ΙΟΝΤΩΝ ΣΕ ΜΠΟΙΛΕΡ ΜΕ ΠΟΛΗ ΜΕΓΑΛΕΣ ΚΑΤΑΝΑΛΩΣΗΣ ΤΗΣ ΤΑΞΕΩΣ 80 ΚΥΒΙΚΑ ΤΗΝ ΜΕΡΑ ΣΕ ΚΑΜΠΙΝΓΚ ΕΧΟΥΝ ΔΕΙ ΧΡΗΜΑΤΑ ΣΤΗΝ ΤΣΕΠΗ ΤΟΥΣ. ΣΑΝ ΜΗΧΑΝΙΚΗ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΞΕΤΑΖΟΥΜΕ ΤΗΣ ΝΕΕΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΕΣ ΚΑΙ ΟΧΙ ΝΑ ΤΗΣ ΑΠΟΡΡΙΠΤΟΥΜΕ ΑΜΕΣΟΣ ΑΛΑ ΝΑ ΤΗΣ ΕΞΕΛΙΣΣΟΥΜΕ


Αγαπητοι συναδελφη εκανα την κινηση και εγκατεστησα τον λεβητα ιοντων σπιτι μου σημερα θα τον θεσω σε λειτουργια και θα αρχισω να τον παρατηρω.
Η τεχνολογια προχωρει και ειναι καλο μην καλαμε ενα προιον στον τοιχο και να το απορριπτουμε χωρεις να εξηγουμε το γιατι το απορριπτουμε και το πελετ δεν το γνωριζαμε πριν απο ενα χρονο και το φυσικο αεριο ηταν αγνωστο για εμας πριν 8 χρονια απο ανθρωπους που εχω μιλησει και εχουν βαλει λεβητα ιοντων σε μποιλερ με πολη μεγαλες καταναλωσης της ταξεως 80 κυβικα την μερα σε καμπινγκ εχουν δει χρηματα στην τσεπη τους. Σαν μηχανικη πρεπει να εξεταζουμε της νεες τεχνολογιες και οχι να της απορριπτουμε αμεσος αλα να της εξελισσουμε

Υπενθυμίζουμε ότι τα κεφαλαία απαγορεύονται από τους Κανόνες Λειτουργίας.
Ο Γενικός Διαχειριστής του eMichanikos.gr